mbank kredyt gotówkowy 17 Mar, 2017

mBank – kredyt przez internet

Doraźne potrzeby finansowe wymagają niejednokrotnie zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Wiele banków ceni komfort i wygodę swoich klientów, dzięki czemu umożliwiają zaciągnięcie takiego zobowiązania przez internet. Szczególnie popularny jest kredyt gotówkowy online mBank. Preferencyjne warunki spłaty oraz stosunkowo wysoka kwota maksymalna kredyt sprawiają, że wiele osób bardzo chętnie po niego sięga.

Przede wszystkim klienci mBanku mogą liczyć na najbardziej dogodne warunki spłaty. Od lat wiadomo, że na bardzo atrakcyjny kredyt mogą liczyć klienci danego banku. Bez wątpienia mBank wynagradza swoich stałych klientów, oferując im niższą prowizję bądź oprocentowanie. Dlatego osoby, które nie prowadzą jeszcze rachunku w mBanku, powinny przenieść swój rachunek i dopiero wtedy wnioskować o kredyt. W przypadku kredytu gotówkowego o dużej wysokości każdy procent zniżki na oprocentowaniu bądź prowizji ma kolosalne znaczenie.

Kredyt gotówkowy – ile oferuje mBank?

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w mBanku to aż 180 tysięcy złotych brutto. Najmniejsza wartość, na jaką może opiewać zobowiązanie, to tylko 500 złotych. Okres kredytowania może wynosić od trzech do dziewięćdziesięciu sześciu miesięcy. Potencjalny kredytobiorca na stronie firmowej mBanku może sprawdzić na specjalnych widełkach, ile będzie wynosiła miesięczna rata jego kredytu. Wystarczy, że poda interesującą go sumę oraz wskaże pożądany okres kredytowania. Klient uzyska również informacje na temat całkowitego kosztu kredytu oraz wysokości odsetek. Ponadto dla każdego konkretnego kredytu wyliczana jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Czy o kredyt gotówkowy w mBank mogę ubiegać się przez internet?

Kredyt gotówkowy online mBank to przede wszystkim wygoda dla kredytobiorcy. Nie musi on oczekiwać w długich nieraz kolejkach w placówce w banku – wszystkich formalności można dopełnić przez internet. Konieczne jest jednak posiadanie konta w mBanku. Kredytobiorca, który prowadzi swój rachunek w innym banku, powinien go przenieść bądź stworzyć nowy. Klienci Banku mogą nie tylko zaciągnąć zobowiązanie przez internet, ale również złożyć wniosek o kredyt drogą telefoniczną. Jest to rozwiązanie na tyle dogodne, że decyzję kredytową można otrzymać w ekspresowym tempie i po niedługim czasie cieszyć się ze środków, które trafią na rachunek bankowy.

Warto jednak pamiętać, że wyliczenia uzyskane z pomocą widełek na stronie banku mają charakter szacunkowy. Całkowity koszt kredytu oraz inne parametry zależą również od innych czynników, takich jak ocena ryzyka kredytowego oraz wartości zabezpieczenia. Duże znaczenie ma również ubezpieczenie spłaty kredytu – warto pamiętać, że przy większych kwotach bank może go wymagać.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *